Get Adobe Flash player

Karrier

A faiskolai szektoron belül a Holland Alma rendelkezik az ország legjobban szervezett és legjobban motivált termelő és értékesítő csapatával! Ebben a csapatban minimális a migráció, személyi változások ritkán történnek. Ennek ellenére, ha úgy érzed, hivatásként tudnád művelni az oltványelőállítást, vagy a faiskolai termékek kereskedelmét; írj az alábbi címre egy önéletrajzot és motivációs levelet:
karrier@hollandalma.hu

AKTUÁLIS ÁLLÁS AJÁNLATAINK

  • KÜLKAPCSOLATTARTÓ,
  • TULAJDONOSI ASSZISZTENS,
  • ÉRTÉKESÍTŐ

KÜLKAPCSOLATTARTÓ ÁLLÁS HIRDETÉS:

Feladat célja: A Társaság külkapcsolati feladatainak ellátása, koordinálása.

Feladatok:

  • Külkapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel írásban és szóban
  • Licenc szerződések fordítása, nyomon követése
  • Jelentések és kimutatások készítése a licenc partnerek felé
  • Új partnerek, ügyfelek felkutatása, ügyfélkör bővítése
  • Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel, ügyfelekkel
  • Export-import ügyletek segítése, szervezése, külföldi kommunikációjának segítése
  • Külföldi utakon való személyes részvétel (Licenc partnerlátogatás, kiállítások)
  • Kiállítások, almakóstolók, partnertalálkozók megszervezése

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Felsőfokú tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Kiváló tárgyalási készség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Online marketing gyakorlati ismeretek
  • „B” kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlattal
  • Saját személygépjármű előnyt jelent

Felkínált előnyök:

-        Fiatal, jó hangulatú csapat

-        Szakmai megbecsülés, karrierépítés

-        Inspiráló szakmai környezet

-        Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő cég

-        Versenyképes jövedelem

Bérezés: Fix+ teljesítmény arányos jövedelem (jutalék)

Állandó munkavégzés helye: Debrecen (alkalmanként Piricse és Csobád telephelyen egyaránt, továbbá esetenként külföldi kiküldetések)

Jelentkezési határidő: 2019.04.12.

A jelentkezők meghallgatása a beérkezés sorrendjében folyamatosan történik!

Fényképes szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségre kérjük eljuttatni: E-mail: karrier@hollandalma.hu

ÉRTÉKESÍTŐ - TANÁCSADÓ ÁLLÁS HIRDETÉS:
RÉGIÓ: SZABOLCS-SZATMÁR BEREG MEGYE ÉS HAJDÚ-BIHAR MEGYE

Feladat célja: Gyümölcs faiskolai szaporítóanyagok/gyümölcsfa oltványok értékesítése.

Feladatok:

  • Gyümölcsoltványok értékesítése
  • Üzemi méretű gyümölcstermelő vállalkozások felkutatása, informálása
  • Szakmai előadások, prezentációk tartása, a cég termékeinek népszerűsítése
  • Árajánlatok, szerződések készítése
  • Kiállításokon való személyes részvétel
  • Almakóstolók megszervezése
  • Jelentések, kimutatások készítése

Elvárások:

  • min. 3-5év agrárkereskedelmi/értékesítési tapasztalat
  • mezőgazdasági végzettség előnyt jelent
  • kiváló tárgyalási készség
  • mezőgazdasági/gyümölcstermesztési ismeret
  • számítástechnikai ismeretek
  • saját személygépjármű

Bérezés: Fix+ teljesítmény arányos jövedelem (jutalék), céges telefon, üzemanyag ktsg. térítés

Jelentkezési határidő: 2019.04.30.

A jelentkezők kiválasztása a beérkezés sorrendjében folyamatosan történik!

Fényképes szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségre kérjük eljuttatni: E-mail: karrier@hollandalma.hu Információ rólunk: www.hollandalma.hu

hungary english german

Ha szeretne naprakész információkhoz jutni,
iratkozzon fel hírlevél listánkra!

Az Ön e-mail címe:*
Vezetéknév:*
Keresztnév:*
Jelölje meg, hogy miről szeretne hírlevelet kapni:
Naturalma
Svéd energiafűz
Gyümölcsszaporító anyagok
Erdészeti csemete